KURUMSAL
Efe Polyester 20 yıllık deneyim ve tecrübesi ile polyester ürünleri Body kit, Spoyler üretimi, satışına ve montajına devam etmektedir. Tecrübeli ekibi ve uzun yıllara dayalı bilgi birikimi olan yönetim kadrosu ile ihtiyacınıza en uygun ürün ve hizmeti sizlere sunmaktadır.

Ürün ve hizmetlerimizi daha geniş araç markalarına çıkararak hep daha iyiye ulaşmak amacı ile kendi imalatını yaptığımız spoiler ve body kit ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızda olmanın gururu içindeyiz.

Kuruluşundan bugüne, dinamik yapılanması içinde sürekli olarak büyümeyi, finansal gücü ve uygulamalarındaki toplam kalite prensibi ile hep daha iyiyi hedeflemekteyiz.

Efe Polyester genç, dinamik ve çağdaş otomotivcilik ilkesi ile gereksinimlerinize en uygun hizmeti sunmayı hedef olarak belirlemiştir.

Efe Polyester tuning,oto aksesuar,modifiye,body kit,arac dış dizayn,spoyler konusunda öncü firmadır.

Aksesuarcılık 20 yıllık tecrübesi ile yeni teknolojiyi de arkasına alarak sizlere kaliteyi en ucuza sunma misyonu ile farklı ürün ve tasarımlarla hizmet vermektedir.Efe Polyester yurtiçinin yanı sıra yurtdışına da ihraç ettiği kendi imalatı olan ürünleri ile ulusal ve uluslararası pazarda çalışmalarını sürdürmektedir.

Vizyonumuz; Kalite, fiyat, hizmet ve müşteri memnuniyetine önem vermek, sizlerle beraber büyük ve hedefe sağlam adımlarla yürümektedir.Sizleri de referanslarımız arasında görmekten onur duyarız.

Saygılarımızla !...